Tisztelt Volt Magyarhomorogi Iskolás!

Más intézményekhez hasonlóan azzal a felhívással fordulunk iskolánk volt diákjaihoz, akik társadalmi és anyagi helyzetük révén megengedhetik maguknak, hogy szerény összeggel /2-10ezer Ft/ támogassák jelenlegi kiemelkedően teljesítő tanulóinkat.

Terveink szerint jutalmazzuk a helyi tanulmányi versenyek győzteseit, továbbá a ballagáson/tanévzárón a jeles vagy kitűnő eredményt elért helybéli tanulókat.
Mivel az iskolának nincs saját alapítványa, a lebonyolításra a Magyarhomorog Fejlődéséért Alapítványt, melynek számlaszáma 11738131-20007645 valamint a Magyarhomorog Jövőjéért Református Alapítványt kértük fel, amelynek a számlaszáma 61200319-10015885.

Az adományozók listáját májusban a honlapunkon /www.homorogisuli.hu/ és a helyi időszaki kiadványban közzétesszük.   

Magyarhomorog, 2015. április 10.

Köszönettel:

Kóti Balázs
a Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Barabás Károlyné
a Magyarhomorog Fejlődéséért Alapítvány

Amberboyné Ignácz Irma
a Magyarhomorog Jövőjéért Református Alapítvány nevében